Skip to main content
System PROset Tools z aplikacją na smartfonie i modułem sterującym na szarym tle – do precyzyjnego sterowania oświetleniem i prostej obsługi.

PROset Tools

Konfiguracja bezdotykowa

Sprawna obsługa dzięki technologii NFC

Jak konfigurować oświetlenie awaryjne sprawniej i całkiem bez podłączenia zasilania? PROset Tools to umożliwiają dzięki technologii NFC – bezdotykowo i intuicyjnie. PROset Pen i aplikacja PROset pozwalają bez wysiłku adresować oprawy bezpieczeństwa i ustawiać je zgodnie z wymaganiami klienta, a także prowadzić celowaną analizę i konserwację. To eleganckie narzędzie dla profesjonalistów od techniki budynkowej – od elektryków po zarządców obiektów.

Smartfon i tablet połączone strzałkami i symbolem Wi-Fi.

Obsługa mobilna z aplikacją PROset

Gotowe do pracy wszędzie

Stylizowana linia łączy punkty na wykresie.

Szybka analiza błędów

Inteligentna konserwacja

Stylizowany symbol Bluetooth obok fal radiowych.

Komunikacja Bluetooth

Konfiguracja bez napięcia

Dwie stylizowane dłonie trzymają świecącą żarówkę.

Prosta obsługa

Bezdotykowo i sprawnie

PROset Tools z aplikacją na smartfonie, modułem LED i modułem sterującym na szarej powierzchni – do precyzyjnego sterowania oświetleniem.
System PROset Tools – mobilne sterowanie na smartfonie obok białej, zabudowanej oprawy LED.

PROset Tools – innowacyjne adresowanie opraw awaryjnych

Rodzina PROset Tools zmienia sposób programowania oświetlenia bezpieczeństwa dzięki technologii NFC. System pozwala konfigurować bez napięcia i precyzyjnie adresować oprawy. PROset Pen i towarzysząca mu aplikacja PROset tworzą zgrany duet do sprawnej instalacji i analizy osprzętu sterującego. Wyjątkową wartością dodaną są komunikacja Bluetooth i możliwość konfiguracji bez zasilania. Przyjazny interfejs i rozbudowane funkcje analityczne czynią z PROset Tools nieodzownego towarzysza w oświetleniu bezpieczeństwa.
System PROset Tools z wyświetlaczem cyfrowym i paskiem do noszenia na szarym tle.

PROset Tools sprawiają, że oświetlenie bezpieczeństwa staje się łatwe w kontroli

Spojrzenie na oprawę bezpieczeństwa – i od razu jasność. Z PROset czasochłonny obowiązek zamienia się w prostą czynność. Solidny pen, smartfon – tylko tyle potrzebujesz. Programuj bezdotykowo, bez podłączenia do sieci, w stanie bezpiecznym. Sprawdzisz godziny pracy, zdiagnozujesz błędy, przeniesiesz konfiguracje. Wszystko zapisane centralnie i dostępne w każdej chwili. Dla profesjonalistów, którzy niosą odpowiedzialność – z lekkością.
Pilot PROset Tools z zielonym wyświetlaczem obsługuje system oświetlenia widoczny w tle. Pilot trzyma dłoń.

Poznaj programowanie bezdotykowe

Brak wyników

Pytania o PROset Tools

Szukasz idealnego oświetlenia do swojego projektu?

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i znajdź oświetlenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.